Predaj 3-izb. byt, Svidník

na vyžiadenie

(Kliknutím na fotografiu zobrazíte celú galériu)
Nehnuteľnosť:
3 izbový byt
Lokalita:
Svidník, SK
Stav:
Neuvedené
Plocha:
-
- zastavaná:
-
- pozemok:
-

Podrobnejší popis

Dražba 3 izbového bytu č.42
Popis:
Byt č.42 sa nachádza na 6.nadzemnom podlaží bytového domu súp.č.691 na ul.generála Svobodu vo Svidníku, č.vchodu 15. Bytový dom A-5/48 na obytnom sídlisku Dukla je za mostom cez Ladomirku, ktorý je pokračovaním pešej zóny, okolitú zástavbu tvorí zástavba panelových bytových domov a budov občianskej vybavenosti, v blízkosti sú obchodné nákupné strediská, materská škola, základná škola. Byt je situovaný v stredovej sekcii, je orientovaný na východnú a západnú stranu, pričom obývacia izba, spálňa a detská izba s lóggiou sú orientované na západnú stranu. Byt pozostáva z troch obytných miestností a príslušenstva: predsieň, kuchyňa, kúpelňa, WC, lóggia. K bytu patrí pivnica na 1. nadzemnom technickom podlaží. Podiel priestoru na spoločných častiach a spoločných zariadeniach domu činí 6522/346480.
Bytový dom je postavený ako montovaný panelový železobetónový konštrukčný systém. Zakladanie je na železobetónových pilótach, zvislé a vodorovné nosné konštrukcie tvoria železobetónové prefabrikované stenové a stropné panely, železobetónové schody s povrchom PVC, nová nízka sedlová strecha, strešná krytina poplastovaný pozinkovaný plech. Bytový dom má 8 nadzemných obytných podlaží a jedno nadzemné technické podlažie (prízemie), v ktorom sa nachádzajú pivnice užívateľov bytov, ktoré tvoria príslušenstvo bytu a spoločné zariadenia a priestory bytového domu. V bytovom dome sú hlavné vchody z východnej strany, so schodiskami a výťahmi. V bytovom dome bola zhotovená nová strecha, rekonštrukcie vchodov s novými vchodovými dverami s domovým vrátnikom a vnútornými dverami vo vestibule, keramické obklady stien vo vstupnom vestibule, nové plastové okná na schodisku a na technickom podlaží.
V roku 2014 bola prevedená čiastočná rekonštrukcia bytu, nové stierky, nové podlahy, nové plastové okná a balkónové dvere, nové vnútorné dvere, nová kuchynská linka, obklad hygienického jadra sadrokartónom s vytvorením vstavanej skrine v predsieni. V rámci rekonštrukcie boli prevedené čiastočne nové vnútorné rozvody vodovodu, kanalizácie a nové rozvody vnútornej elektroinštalácie vrátane bytovej rozvodnice.
Vnútorné omietky v byte sú interiérové stierky na výstužných sieťkach, v samostatnom WC sú lepené tapety. Vnútorné dvere v byte sú plné a čiastočne presklenné dyhované v drevených obložkových zárubniach, vchodové dvere sú pôvodné hladké. Okná a balkónové dvere sú plastové s izolačným dvojsklom a žalúziami. Podlahy sú plávajúce vlysové laminátové, v spálni je povlak PVC, v kúpelni, WC a na lóggii je keramická dlažba. V kuchyni je kuchynská linka v tvare L s umývacím nerezovým drezom, plynovou varnou doskou s digestorom, vstavanou elektrickou rúrou, zabudovanou umývačkou riadu. V kúpeľni sú zariaďovacie predmety ZTI: keramické umývadlo a smaltovaná vaňa. V samostatnom WC je nové kombi WC. Vykurovacie telesá sú oceľové panelové radiátory s pomernými meračmi tepla. Hygienické jadro je pôvodné umakartové, z vonkajšej strany je obložené sadrokartónom. Na lóggii je keramická dlažba. V predsieni sú vstavané skrine typu Rolldor.
Bytový dom je napojený na technickú infraštruktúru - vodovod, kanalizácia, zemný plyn, elektro, telekomunikačná sieť. Vykurovanie je realizované teplovodom z centrálnej kotolne na zemný plyn. Bytový dom je prístupný po spevnenej asfaltovej komunikácii a chodníkoch. Nachádza sa na parcele č.1180/81. Na základe potvrdenia o dobe užívania bytového domu, vydaného Službytom s.r.o. Svidník zo dňa 21.08.2006, bol bytový dom daný do užívania v roku 1988.

V zmysle zákona č. 182/1993 Z.z. o vlastníctve bytov a nebytových priestorov, v znení neskorších právnych predpisov:
spoločnými časťami domu sú: časti domu nevyhnutné na jeho podstatu a bezpečnosť, najmä základy domu, strechy, chodby, obvodové múry, priečelia, vchody, schodištia, spoločné terasy, podkrovia, povaly, vodorovné nosné a izolačné konštrukcie a zvislé nosné konštrukcie,
spoločnými zariadeniami domu sú: zariadenia, ktoré sú určené na spoločné užívanie a slúžia výlučne tomuto domu, a to aj v prípade, ak sú umiestnené mimo domu. Takýmito zariadeniami sú najmä výťahy, práčovne a kotolne vrátane technologického zariadenia, sušiarne, kočíkarne, spoločné televízne antény, bleskozvody, komíny, vodovodné, teplonosné, kanalizačné, elektrické, telefónne a plynové prípojky.


Nehnuteľnosť na mape (orientačne)


Podobné reality

Kontakt na inzerenta

Sprostredkovateľ

Platiť sa oplatí, s.r.o.

Pavel Sirota

Košická 56, Bratislava, 82108 Bratislava

0911833869

sirota@platitsaoplati.sk

Napíšte inzerentovi: (všetky údaje sú povinné)

Mail:
Meno:
Email:
Telefón:
Správa:

Zrušiť