Predaj 3-izb. byt, Nové Zámky

6.9.2017 00:26

na vyžiadenie

(Kliknutím na fotografiu zobrazíte celú galériu)
Nehnuteľnosť:
3 izbový byt
Lokalita:
Nové Zámky, NZ
Stav:
Neuvedené
Plocha:
-
- zastavaná:
-
- pozemok:
-

Podrobnejší popis

Dražba - trojizbový byt č. 23, na 7.p., vo vchode č. 18, na ulici T.G.Masaryka v meste Nové Zámky, v bytovom dome súpisné č. 4119, postavenom na parcele registra "C" evidovanej na katastrálnej mape pod parcelným č. 3985, pod parcelným č. 3986 a pod parcelným č. 3987. K bytu prislúcha podiel priestoru na spoločných častiach a spoločných zariadeniach bytového domu a spoluvlastnícky podiel k pozemku o veľkosti 8300/435143.
Bytový dom súp.č. 4119 je nezateplený panelový na ulici T.G.Masaryka vchod č.18 v N. Zámkoch postavený na parc. č. 3985,3986 a 3987 s 8 nadzemnými podlažiami, s tromi vchodmi č. 14,16 a 18 a so 69 bytmi. V každom vchode je jeden nový osobný výťah. Fasáda bola v r. 2009 pretretá novým náterom. Vnútorné schodisko je z liateho terazza vrátane podest a medzipodest. Vo vstupnej chodbe je keramická dlažba 200/200 mm. Zastrešenie bez krytiny - strecha byt. domu je plochá. Klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného plechu. Vonkajšia povrchová úprava stien fasády bola upravená novým náterom. Úpravy vnútorných povrchov - dvojvrstvové vápenné omietky s olejovým náterom. Dvere v spoloč. priestoroch byt. domu sú hladké, vstupné hlavné vchodové dvere a zadné vchodové sú plastové. Okná v spoločných priestoroch sú plastové. Bytový dom je podpivničený, kde sa nachádzajú spoločné priestory a pivnice vlastníkov bytov. Bytový dom bol daný do užívania v roku 1970 a nachádza sa v zastavanom území mesta Nové Zánky na sídlisku Prednádražie v blízkosti viacerých panelových bytových domov. Bytový dom je napojený na všetky inžinierske siete.
Byt č. 23 je trojizbový s balkónom, nachádzajúci sa na 7.poschodí bytového domu súp.č. 4119 na ulici T.G.Masaryka 18 v N.Zámkoch. Byt bol v roku 2013 komplexne zrekonštruovaný. Pôvodné omietky boli odstránené a boli urobené stierkové omietky, okná sú nové plastové s hliníkovými žalúziami. Vchodové dvere sú značkové bezpečnostné, vnútorné dvere sú dyhované. V kúpeľni a kuchyni je keramický obklad. Povrchy podláh - v obytných miestnostiach sú drevené plávajúce podlahy, v ostatných miestnosiach je keramická dlažba. Vykurovanie je ústredné teplovodné oceľovými radiátormi s meračmi tepla, elektroinštalácia bola tiež rekonštruovaná. Bol urobený nový rozvod vody od stúpačiek do kuchyne, kúpeľne a WC. V šachte sú namontované merače spotreby teplej a studenej vody. Bytové jadro je murované. V kuchyni je kuchynská linka na báze dreva dĺžky 3,15m s nerezovým drezom a pákovou bytériou, sklokeramickou varnou doskou, zabudovanou el. rúrou a digestorom. V kúpeľni je rohová plastová vaňa a umývadlo s pákovými batériami, WC je bez umývadla samostatné. Odvetranie kúpeľne a WC je ventilátormi. V kúpeľni je strop upravený sadrokartónom. V obývačke je na stene tapeta s imitáciou obkladu, taktiež v spálni je dekoračná tapeta. K bytu prislúcha aj pivnica v podzemnom podlaží byt. domu. Je murovaná s latkovými dverami.
V zmysle zákona č. 182/1993 Z.z. o vlastníctve bytov a nebytových priestorov, v znení neskorších právnych predpisov:
spoločnými časťami domu sú: časti domu nevyhnutné na jeho podstatu a bezpečnosť, najmä základy domu, strechy, chodby, obvodové múry, priečelia, vchody, schodištia, spoločné terasy, podkrovia, povaly, vodorovné nosné a izolačné konštrukcie a zvislé nosné konštrukcie,
spoločnými zariadeniami domu sú: zariadenia, ktoré sú určené na spoločné užívanie a slúžia výlučne tomuto domu, a to aj v prípade, ak sú umiestnené mimo domu. Takýmito zariadeniami sú najmä výťahy, práčovne a kotolne vrátane technologického zariadenia, sušiarne, kočíkarne, spoločné televízne antény, bleskozvody, komíny, vodovodné, teplonosné, kanalizačné, elektrické, telefónne a plynové prípojky.

Kontak na inzerenta

Sprostredkovateľ

Platiť sa oplatí, s.r.o.

Pavel Sirota

Košická 56, Bratislava, 82108 Bratislava

0911833869

sirota@platitsaoplati.sk

Napíšte inzerentovi: (všetky údaje sú povinné)

Mail:
Meno:
Email:
Telefón:
Správa:

Zrušiť


Nehnuteľnosť na mape (približne)


O nás

Od roku 1999 sme jedným z najdlhšie pôsobiacich bezplatných inzertných realitných portálov.

Výhody registrácie u nás:

  • Bezplatná registrácia
  • Bezplatná inzercia
  • Bezplatná inzercia pre RK
  • Počet inzerátov bez limitu pre RK
  • Bezplatný import inzerátov
  • Bezplatné obnovenie dátumu

Registrácia Prihlásenie