NOVÁ CENA - PREDAJ 3i byt v novostavbe na Bajkalskej ulici, LOGGIA

18.10.2017 14:11

174 000.00 €

(Kliknutím na fotografiu zobrazíte celú galériu)
Nehnuteľnosť:
3 izbový byt
Lokalita:
Bajkalská, Ružinov, BA
Stav:
Neuvedené
Plocha:
78.54 m²
- zastavaná:
-
- pozemok:
-

Podrobnejší popis

Predáme 3 izbový, tehlový byt v 10 ročnej novostavbe na Bajkalskej ulici , 2/10, 78,54 m2 + 1 x loggia ( 4 m2 ). Výborná strategická lokalita, rýchla a ľahká dostupnosť do všetkých častí Bratislavy, najmä však do centra, na obchvat a v blízkosti spoje MHD. Výborná poloha s plnou občianskou vybavenosťou.V tesnej blízkosti sa nachádzajú reštaurácie, parky, športové a oddychové centrá, Štrkovecké jazero, detské ihriská, školy, škôlky, obchod Billa, Lidl, biznis centrá Apollo a CBC, nákupné strediská Eurovea, Central, Polus, Retro, Hokejový štadión . Výborné dispozičné riešenie. Byt má halu, obývačku a kuchyňu spojenú do jedného priestoru. Okrem toho disponuje dvoma ďaľšími spálňami. Kúpeľňa je spojená s WC. Byt je orientovaný na dve svetové strany - Sever- Juh. Z jednej spálni je loggia orientovaná do vnútrobloku. V byte je kompletná kuchynská linka so spotrebičmi ( umývačka riadu, chladnička, sporák, rúra, digestor ) ., bezpečnostné dvere. Byt nebol doposiaľ obývaný. Na poschodí sú tri byty, ktoré majú uzamykateľnú spoločnú chodbu. Mesačné náklady cca. 92 EUR.
Cena je vrátane kompletného servisu spojeného s kúpou nehnuteľnosti ( vyhotovenie rezervačnej zmluvy, Zmluvy o prevde vlastníctva nehnuteľnosti, Návrhu na vklad, promptné zabezpečenie súdnoznaleckého posudku, uhradenie správneho poplatku spojeného so zavkladovaním Zmluvy o prevode )
Pri kúpe na úver Vám poskytneme bezplatné informácie o možnostiach získania úveru pre Vašu budúcu nehnuteľnosť. Financovanie vieme nastaviť individuálne podľa potreby klienta)


Cena : 174 000,- EUR + prov. RK
Tel : 0903 466 147, 0905 643 966

Kontakt na inzerenta

Realitná kancelária

IP REAL, spoločnosť s ručením obmedzeným

Gabriela Ilavská

Radlinského 36, 81101 Bratislava

0905643966

ipreal@ipreal.sk

Napíšte inzerentovi: (všetky údaje sú povinné)

Mail:
Meno:
Email:
Telefón:
Správa:

Zrušiť


Nehnuteľnosť na mape (približne)


O nás

Od roku 1999 sme jedným z najdlhšie pôsobiacich bezplatných inzertných realitných portálov.

Výhody registrácie u nás:

  • Bezplatná registrácia
  • Bezplatná inzercia
  • Bezplatná inzercia pre RK
  • Počet inzerátov bez limitu pre RK
  • Bezplatný import inzerátov
  • Bezplatné obnovenie dátumu

Registrácia Prihlásenie