Na predaj 3 izbový byt, Trnava, Teodora Tekela (76,00)

72 500.00 €

(Kliknutím na fotografiu zobrazíte celú galériu)
Nehnuteľnosť:
3 izbový byt
Lokalita:
Teodora Tekela, Trnava, TT
Stav:
Kompletná rekonštrukcia
Plocha:
76.00 m²
- zastavaná:
-
- pozemok:
-

Podrobnejší popis

..Najväčší výber realít z Trnavy a okolia len na www.pbservices.sk..

Ponúkame na predaj kompletne prerobený 3.-izb. byt nachádzajúci sa na ulici T. Tekela na sídl. Družba. Byt je situovaný na 2p./12p. byt. domu s výťahom. Obytný dom je celý zatepôený. Celková výmera bytu je asi 76 m2 + balkón. Byt pozostáva z predsiene, kúpeľne s vaňou, samostatnej toalety, menšej detskej izby, priestrannej kuchyne, obývacej izby a spálne. Na celom byte sú nové plastové okná, nová kuchynská linka na mieru, plávajúce podlahy, murované jadro. Výborná lokalita len pár minút od centra mesta.V prípade záujmu volajte: 0911 164 174. FÉROVÁ CENA: Uvedená cena je už vrátane provízie našej kancelárie !!Veríte slovám konkurencie o tzv. „kompletnom právnom servise”? Uistite sa, že zmluvy pripravuje osoba s odborným právnym vzdelaním a minimalizujte tak možnosť podvodu. V provízii RK -- ZDARMA -- kompletný právny servis u JUDr. Lenorák

Veríte slovám konkurencie o takzvanej konečnej cene ktorá je bez provízie, ktorú Vám dodatočne priúčtujú ? Uistite sa, že cena je aj s províziou realitnej kancelárie. My máme vždy FÉROVÚ cenu ktorá je vrátane provízie !!

MY MÁME VŽDY NAJNIŽŠIU CENU NA TRHU !!!! Netreba hľadať túto nehnuteľnosť u konkurencie s cieľom nájsť lepšiu cenu. V prípade, že má konkurencia nižšiu cenu ako my, a nejde o zavádzajúcu cenu, našu cenu upravíme tak, aby výsledná cena bola vždy najnižšia na trhu. Výška našej provízie je vždy otázkou dohody.


Nehnuteľnosť na mape (orientačne)


Podobné reality

Kontakt na inzerenta

Realitná kancelária

Public & Business Services, s.r.o

Ing. Letovanec Letovanec

Hlavná 29 /Svatého pasáž - Trnava/, 91701 Trnava

0908020220

office@pbservices.sk

Napíšte inzerentovi: (všetky údaje sú povinné)

Mail:
Meno:
Email:
Telefón:
Správa:

Zrušiť