Na predaj 3 izbový byt, Trnava, Bradlanská (107,00)

100 000.00 €

(Kliknutím na fotografiu zobrazíte celú galériu)
Nehnuteľnosť:
3 izbový byt
Lokalita:
Bradlanská, Trnava, TT
Stav:
Pôvodný stav
Plocha:
107.00 m²
- zastavaná:
-
- pozemok:
-

Podrobnejší popis

..Najväčší výber realít z Trnavy a okolia len na www.pbservices.sk...

Ponúkame na predaj veľký TEHLOVÝ 3.-izb. byt nachádzajúci sa neďaleko OC MAX a centra mesta na ul. Bradlanská vo štvrti Špíglsál. Celková výmera bytu je 107 m2 s plochou pivnice /22 m2/. Byt je situovaný na 1p. /nie prízemie/ 4-podlažného byt. domu. Byt pozostáva z troch samostatných izieb /z obývacej izby a z kuchyne je lodžia/, kúpelky s vaňou, kuchyne a samostatného wc. Byt je v pôvodnom stave /pôvodné drevené okná, murovaná kúpelka, atď./, rekonštrukciou prešlo len kúrenie vrámci ktorého boli v byte vymenené rozvody a radiátory. Byt disponuje vlastným plynový kúrením /vlastný kotol v kúpelke/. Vynikajúca lokalita v známej trnavskej štvrti !! V prípade záujmu volajte nášho realitného makléra Richarda Mezeia na tel. čísle 0911 164 174. FÉROVÁ CENA: Uvedená cena je už vrátane provízie našej kancelárie. Byt je možné zadovážiť aj na Hypotekárny Úver, s ktorého vybavením Vám bezplatne napomôžeme. Naša spoločnosť je od decembra r. 2010 na základe rozhodnutia Národnej banky Slovenska nezávislým finančným agentom a oficiálne spôsobilou osobou na sprostredkovávanie hypotekárnych úverov !! U nás Vám zabezpečíme hypotekárny úver s najnižšou úrokovou sadzbou na trhu !! FÉROVÁ CENA: Uvedená cena je už vrátane provízie našej kancelárie !!! V uvedenej provízii pre Vás --ZDARMA-- poskytujeme kompletný právny servis u JUDr. Lenoráka.

VÝKUP NEHNUTEĽNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLAŤ: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HODÍN !!!

Veríte slovám konkurencie o takzvanej konečnej cene ktorá je bez provízie, ktorú Vám dodatočne priúčtujú ? Uistite sa, že cena je aj s províziou realitnej kancelárie. My máme vždy FÉROVÚ cenu ktorá je vrátane provízie !!

Upozorňujeme Vás, že omnoho viac z ponuky našej spoločnosti nájdete na stránke www.pbservices.sk. Pozrite si širokú ponuku rodinných domov, bytov a pozemkov s množstvom fotografií priamo na našej stránke. V prípade ak predávate nehnuteľnosť, tak Vám zabezpečíme jej inzerovanie v desiatkach internetových portáloch, v regionálnej tlači ako aj na stránke našej spoločnosti úplne BEZPLATNE !! Pri predaji Vašej nehnuteľnosti dostanete vždy toľko, koľko ste požadovali, ani o korunu menej!! Potrebujete predať byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?...KONTAKTUJTE NÁS !!..0908 02 02 20


Nehnuteľnosť na mape (orientačne)


Podobné reality

Kontakt na inzerenta

Realitná kancelária

Public & Business Services, s.r.o

Ing. Letovanec Letovanec

Hlavná 29 /Svatého pasáž - Trnava/, 91701 Trnava

0908020220

office@pbservices.sk

Napíšte inzerentovi: (všetky údaje sú povinné)

Mail:
Meno:
Email:
Telefón:
Správa:

Zrušiť