3 izbovy veľkometrážny byt v Bošanoch

12.9.2017 12:35

63 000.00 €

3 izbovy veľkometrážny byt v Bošanoch
Nehnuteľnosť:
3 izbový byt
Lokalita:
Bošany, PE
Stav:
Čiastočná rekonštrukcia
Plocha:
-
- zastavaná:
-
- pozemok:
-

Podrobnejší popis

Ponúkame na predaj exkluzívne len u nás 3izbový slnečný veľkometrážny byt v osobnom vlastníctve 92 m2, poschodie 1, bez balkónu,2 veľké pivnice. Vlastný kotol v dome. Byt sa nachádza v tehlovom dome rodinného typu s dvoma samostatnými vchodmi. Byt je z dvoch jednoizbových bytových jednotiek. K dispozícii je povala. V cene bytu je zahrnutý podiel na pozemku, na ktorom je dom postavený. V byte boli vykonané čiastočné úpravy. Dobré dispozičné riešenie bytu, 3 priestranné izby, kuchyňa so samostatnou špajzou, dva murované šatníky,jedna komora,2 kúpeľne s wc. Nízke mesačné náklady. V byte sa nachádza aj krb. Blízko občianska vybavenosť ako zdravotné stredisko, pošta, obchody.Pri dome je krásne detské ihrisko. Na cene sa dá dohodnuť. volať na 0917512191


Zabezpečujeme vypracovanie: Predkúpnej zmluvy, Kúpnej zmluvy pod dohľadom právnikov našej spoločnosti.
Poplatky hradené realitnou kanceláriou v rámci provízie: príprava kúpnych príp.nájomných zmlúv,návrhov na vklad do katastra nehnuteľností výber listu vlastníctva s kolkom na právne účely, výber katastrálnej mapy s kolkom na právne účely, výber listu vlastníctva s plombou pre potreby banky, overovanie podpisov u notára, kolky na návrh na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľností.
Vybavenie hypotekárneho úveru. Spolupracujeme s renomovanou maklérskou spoločnosťou ktorá má v portfóliu všetky banky, poskytujúce hypotekárne úvery..Vieme zanalyzovať Vašu aktuálnu finančnú situáciu a na jej základe Vám vybrať tie najvýhodnejšie ponuky na trhu,Pod jednou strechou tak môžete získať kompletný servis od výberu nehnuteľnosti, až po vyriešenie otázky jej financovania a zabezpečenia príjmu v spolupráci s licencovanými odborníkmi. Porovnanie ponúk všetkých bánk scoring a detailnejšia anlýza najvýhodnejších ponúk porovnanie výhod a nevýhod daných ponúk, vyčíslenie mesačnej splátky,úrokovej sadzby,RMPN pomoc pri komunikácii s bankou a pri zabezpečení potrebných dokumentov, pomoc pri vypracovaní znaleckého posudku, poistenie nehnuteľnosti, dodanie podkladov na kataster nehnuteľností, zabezpečenie príjmu.

Kontak na inzerenta

Realitná kancelária

Leaders & Partners (L&P reality), s.r.o.

Ing. Richard Jurček

Námestie osloboditeľov 20, 04001 Košice

0905541086

lpreality@lpreality.sk


Zodpovedný maklér:

Rastislav Bittara

0917512191

rastislav.bittara@lpreality.sk

Napíšte inzerentovi: (všetky údaje sú povinné)

Mail:
Meno:
Email:
Telefón:
Správa:

Zrušiť


Nehnuteľnosť na mape (približne)


O nás

Od roku 1999 sme jedným z najdlhšie pôsobiacich bezplatných inzertných realitných portálov.

Výhody registrácie u nás:

  • Bezplatná registrácia
  • Bezplatná inzercia
  • Bezplatná inzercia pre RK
  • Počet inzerátov bez limitu pre RK
  • Bezplatný import inzerátov
  • Bezplatné obnovenie dátumu

Registrácia Prihlásenie